178171

МХП відкриє R&D-центр при Національному університеті харчових технологій

Трансформація МХП має на меті не лише випуск нових інноваційних продуктів, а й нові підходи до ведення бізнесу та партнерства задля створення бізнес-екосистеми. Екосистеми, у якій ефективно взаємодіють великий та малий бізнес, наука та талановиті спеціалісти. Про це заявив директор Департаменту інновацій МХП Микола Такзей, передає УНН.

За його словами, у межах створення такої екосистеми МХП відкриє R&D-центр (центр досліджень та розвитку) при Національному університеті харчових технологій.

“Це буде сучасна кухня-лабораторія, на базі якої студенти, молоді науковці та викладачі зможуть експериментувати над процесом приготування кулінарних продуктів за допомогою сучасного обладнання, а також створювати перші прототипи нових шедеврів. R&D-кухня буде розділена на холодний цех для обробки сировини та залу для приготування та презентації кулінарних продуктів. Окрім того, приміщення передбачає можливість проведення семінарів, майстер-класів, воркшопів. Також ми плануємо запрошувати провідних українських та іноземних спеціалістів, які будуть ділитися досвідом та інноваційними підходами зі студентами та викладацьким складом університету”, — зазначив Микола Такзей.

МХП планує інвестувати понад 4 млн грн у цей проект, лабораторія відкриє свої двері вже у перші місяці 2021 року.

“Я особисто переконаний, що синергія науки та бізнесу завжди дає високий результат. R&D-центр — це інвестиція МХП у нові знання, рішення і, цілком ймовірно, у проривні інновації. Чим вище є якість дослідження, тим вище і якість готової продукції. МХП інвестує в науку та інновації, але головне — у створення продуктів, що несуть справжню цінність нашим клієнтам та партнерам”, — додав Микола Такзей.

Ваш вибір 'Подобається'.

Väderstad представляє нову Tempo L 32

Тепер Väderstad розширює сімейство сівалок, презентуючи свою найбільшу на сьогоднішній день сівалку Tempo L 32 з 32-ма висівними секціями та бункером для насіння об’ємом 3000 літрів.

53.jpg

"Tempo L 32 матиме міжряддя 375 мм та систему централізованого завантаження насіння Central Seed Fill. Для зменшення ширини міжряддя висівні секції розташовані в шаховому порядку. Також зменшили кут очищувачів рядків та встановили вужче вловлююче колесо", - каже Йорген Даль, комерційний продакт-менеджер з сівалок компанії Väderstad.

Про нову Tempo L 32 читайте тут.

 

Ваш вибір 'Подобається'.

Ексклюзивна демонстрація техніки LOZOVA MACHINERY

Цієї осені в рамках «УКАБ Агротехнології» відбувся ексклюзивний демо-показ серійних зразків техніки LOZOVA MACHINERY - короткої дискової борони ДУКАТ з шириною захвату 9 метрів і важкої дискової борони ДУКАТ GOLD з шириною захвату 6 метрів.

Фахівці компанії провели спеціальну презентацію агрегатів.

Засушливий грунт, поле, що забур'яніло, або грунт з високою вологістю - для ДУКАТ немає перешкод. Агрегати демонструють ідеальну роботу за будь-яких умов.
Незаперечна перевага борін ДУКАТ - пружинна стійка, що дозволяє кожному диску працювати без забивання абсолютно на різних агрофонах,

Вашій увазі пропонується відеогляд

ДУКАТ-9 

ДУКАТ GOLD-6 

 

Ваш вибір 'Подобається'.

"Украгролізинг" купить люксовий позашляховик за половину свого річного прибутку

Відповідний тендер опублікований в системі державних закупівель ProZorro.

Так, компанія планує придбати Toyota Hilux в комплектації Legend 2020 року випуску з дизельним двигуном, мультимедійною системою Toyota Touch 2, клімат-контролем і підігрівом передніх сидінь. Термін поставки товару - до 30 вересня 2021 року. Зараз учасники торгів можуть подавати пропозиції.

Кінцевий термін подачі заявок - 9 грудня, аукціон призначений на 10 грудня. На сайті офіційного дистриб'ютора авто даного бренду в Києві вартість такої комплектації складає 1, 431 млн гривень.

Відзначимо, що відповідно до фінансової звітності компанії за 2019 рік, її річний прибуток склав трохи більше 2,5 млн грн.

Джерело: strana.ua

Kernel розкриє секрети технологічної ефективності та підвищення дохідності на онлайн-форумі

«Kernel продовжує ділитися власним досвідом сучасного агровиробництва. Цього року учасників форуму чекає багато прикладів стабільного та ефективного розвитку агробізнесу в турбулентний період, світові тренди і зарубіжні практики антикризового менеджменту. В онлайн-форматі відбудеться презентація кейсів компанії із впровадження технологічних рішень, дослідження новітніх препаратів для збільшення врожайності та реальний досвід застосування інноваційних технологій, випробуваних на 550 тис. га! Отримані знання агровиробники зможуть направити на збільшення врожайності та підвищення своєї дохідності», – запевняють організатори заходу. 

Спікери PRO100 AGRO 2020 – експерти Kernel з унікальним досвідом на світовому та українському аграрних ринках. Програма заходу розрахована на 4 години, в межах яких заплановано 8 виступів:

  • Олександр Головін, Директор із закупівель зернових та олійних культур Kernel. Тема: «Розвиток і трансформація проєкту Open Agribusiness».

  • Аркадій Лунгул, Керівник науково-дослідного відділу Kernel. Тема: «Результати польових випробувань технологій вирощування 2020 року».

  • Михайло Журба, Заступник керівника науково-дослідного відділу Kernel. Тема: «Багаторічні результати випробувань біологічних препаратів та технології підтримання родючості ґрунтів».

  • Олександр Доценко, Головний агрохімік Kernel. Тема: «Системи живлення кукурудзи та соняшнику в Kernel».

  • Євгеній Сапіженко, Заступник директора Агробізнесу з інноваційного і цифрового розвитку Kernel. Тема: «Використання інструментів моніторингу стану полів для підвищення відсотка досягнення їх потенціалу».

  • Юрій Пономаренко, Провідний інженер-дослідник Kernel. Тема: «Підходи щодо технічного забезпечення інтенсивних технологій, оптимізація парку техніки».

  • Віталій Андрющенко, Головний технолог проєкту Open Agribusiness Kernel. Тема: «Технологічний супровід в проєкті Open Agribusiness. Можливості, переваги, досягнення».

  • Дмитро Грушецький, засновник студії аграрних систем SAS, співведучий YouTube-каналу AGROSPHERA

Придбати квиток на PRO100 AGRO 2020 – Online можна за посиланням.

Скористайтеся можливістю збільшити врожайність і підвищити свою дохідність!

Європейська "дочка" українського МХП посіла перше місце у рейтингу харчової промисловості Словенії

Один із найбільших виробників курятини у Південно-Східній Європі - компанія Perutnina Ptuj, яка входить до складу українського агроіндустріального холдингу МХП, посіла перше місце серед 50 найбільших компаній харчової промисловості Словенії, повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу компанії.

Відповідний рейтинг оприлюднила Торгово-промислова палата Словенії.

"Високі показники Perutnina Ptuj у Словенії та у Південно-Східній Європі загалом засвідчують, що український бізнес може працювати ефективно не тільки всередині країни, не тільки на експорт продукції, а й при управлінні великими виробничими потужностями закордоном. Ми у МХП задоволені динамікою розвитку Perutnina Ptuj", - наголосила речниця МХП Ірина Ванникова.

Також у звіті ТПП йдеться про успішне втілення Perutnina Ptuj ініціатив, спрямованих на підвищення екологічності бізнесу. Так, перехід на нову упаковку для охолодженої продукції дозволив зменшити використання пластику на 80%.

"Perutnina Ptuj" продемонструвала серйозний підхід та стратегічну орієнтацію на сталий розвиток.

"Ми використовуємо все більше відновлюваних матеріалів. Цього року ми зробили додатковий крок у цьому напрямку і обрали нову форму та тип упаковки для нової лінійки готових охолоджених продуктів. Нова упаковка складається з двох матеріалів - картону та пластику і містить на 80% менше пластику, ніж порівнянна альтернативна упаковка на основі пластику. І нарешті, що важливо, загальна вага упаковки на 14% нижча, що означає менше відходів після її використання", - повідомили у Perutnina Ptuj.

Група Perutnina Ptuj зменшила споживання невідновлюваних ресурсів на 1% у 2019 році порівняно з 2018 роком. Порівняно з попереднім роком, споживання палива з відновлюваних джерел також зросло на 2%, тоді як загальне споживання пального збільшилось на 1%. Таким чином, компанія Perutnina Ptuj зменшила викиди парникових газів на 107 тонн порівняно з рівнем викидів 2018 року, прокоментували у МХП.

Ваш вибір 'Подобається'.