Виробникам цукру обіцяють держпідтримку через високі ціни на газ

Виробникам цукру обіцяють держпідтримку через високі ціни на газ
Фото: з відкритих джерел

Кабінет міністрів розгляне можливість державної підтримки для виробників цукру у випадку збереження високих цін на газ восени 2022 року, коли розпочнеться новий сезон цукроваріння.

Про це міністр аграрної політики та продовольства Роман Лещенко повідомив на своїй сторінці в мережі Facebook.

“Хочу звернутись до асоціації “Укрцукор”. У випадку надвисоких цін на природний газ восени 2022 року уряд знайде для бурякоцукрової галузі збалансоване рішення щодо ціноутворення на газ на період цукробурякового виробництва на заводах. Тому спокійно інвестуйте у вирощування і плануйте посівні площі згідно зі сівозміною”, – написав Лещенко.

Читайте також: Нічого крім махінацій і зловживань – експерт про наслідки рішення уряду регулювати ціни на газ для аграріїв

Міністр нагадав, що у січні Кабмін вже запровадив спеціальні умови придбання газу для виробників соціальних продуктів харчування.

“На лютий усі їхні потреби закрито”, – наголосив Лещенко. 

Зазначимо, компанія “Клуб Сиру”, що належить співвласникові мережі АЗС WOG нардепу Степану Івахіву (група “За Майбутнє”), через тиждень після введення держрегулювання цін на газ змінила свій КВЕД на виробництво молока, щоб отримати 166 тис. куб. м “соціального” газу за пільговою ціною.

Нагадуємо, Кабінет міністрів обмежив націнку при постачанні природного газу виробникам продуктів харчування, які мають істотну соціальну значущість.

Рішення поширюється на компанії, для яких основним видом діяльності є виробництво борошна пшеничного першого сорту, молока пастеризованого жирністю 2,5% (у плівці), хліба житньо-пшеничного, яєць курячих категорії С1, птиці (тушки курячої), а також батону та соняшникової олії, які були внесені у відповідний перелік також 30 грудня.

При цьому дія цієї постанови має тривати до кінця карантину Covid-19, але не довше кінця квітня 2022 року.

Також  уряд затвердив порядок проведення спеціальних торгів природним газом для виробників соціально значущої продукції. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/minagropolityky-anonsuvalo-derzhpidtrymku-dlya-vyrobnykiv-czukru-cherez-vysoki-cziny-na-gaz
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати