Мінагрополітики обговорило з представниками ОВА та аграрних асоціацій процедуру бронювання працівників

Мінагрополітики обговорило з представниками ОВА та аграрних асоціацій процедуру бронювання працівників
Фото: з відкритих джерел

Перший заступник Міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький провів нараду з керівниками структурних підрозділів обласних військових адміністрацій, що забезпечують виконання функцій із питань агропромислового розвитку.

Під час онлайн-зустрічі обговорювалися питання прийому заявок із бронювання військовозобов’язаних працівників від агропідприємств з кожною з областей.

Так, 27 січня було ухвалено новий порядок і зараз всі заявки приймаються тільки відповідно до нього.

«Оновлений порядок важливий. Він зараз фактично передбачає два основні типи подання документів на бронювання: перший – це підприємства, в яких є мобілізаційне завдання, вони подаються через ОВА; другий – підприємства, які такого завдання не мають. Останні будуть поділені на дві підкатегорії: агропідприємства, які мають більше 50 працівників, і ті, які обробляють більше 1 тис. га, подаватимуться через Мінагрополітики», – підкреслив Тарас Висоцький.

Крім того, під час наради було піднято питання безоплатної передачі в приватну власність земельних ділянок членам фермерського господарства, яким вона належить на праві постійного користування шляхом «розпаювання». Як пояснила заступниця Міністра аграрної політики та продовольства України Людмила Шемелинець, на період воєнного стану зупинена безоплатна приватизація для юросіб. Винятки для приватизації земель встановлені виключно на два випадки: якщо у власності перебуває будівля або споруда, і якщо такі земельні ділянки були передані громадянам у користування до набрання чинності Земельного кодексу України. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/minagropolityky-obgovorylo-z-predstavnykamy-ova-ta-agrarnyh-asocziaczij-proczeduru-bronyuvannya-praczivnykiv-ta-inshi-aktualni-pytannya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати