Мінагрополітики працює над розвитком м’ясної галузі та свинарства в Україні

Мінагрополітики працює над розвитком м’ясної галузі та свинарства в Україні
Фото: з відкритих джерел

Під головуванням першого заступника Міністра аграрної політики та продовольства України Тараса Висоцького відбулося чергове засідання робочої групи «З питань розвитку м’ясної галузі». 

Обговорили питання, вирішення яких сприятиме формуванню діяльності ринку м’яса за європейським стандартами, розвитку всього ланцюга від вирощування м’яса, переробки до споживача, посилить продовольчу безпеку та економіку України під час війни.

Також на засіданні робочої групи було прийняте рішення про підтримку міжгалузевої програми «Нове свинарство 2025», ініціатором якої виступила Асоціація «М’ясної галузі». Програма передбачає створення сприятливих умов для 4-х кратного збільшення поголів’я свиней в Україні – до 20 млн голів (до показника початку 1991 року).

«Зараз, як ніколи, важлива міжгалузева кооперація та об’єднання зусиль задля розвитку економіки України. Програма «Нове свинарство 2025» якраз передбачає консолідацію всього ланцюга «виробник – переробник – торгівля» та надає робочі інструменти для повернення конкурентоздатності бізнесу в свинарстві не на короткий час, а в довгостроковій перспективі, виходу України як провідного експортера свинини в світі», – наголосив Тарас Висоцький.

Мінагрополітики спільно з Асоціацією «М’ясної галузі» працюватиме також над інвестиційною привабливістю галузі, її експортоорієнтованістю, прибутковістю для підприємців і ціновою доступністю для населення.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/minagropolityky-praczyuye-nad-rozvytkom-myasnoyi-galuzi-ta-svynarstva-v-ukrayini
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати