Мінагрополітики шукає можливості для кредитування аграріїв

Мінагрополітики шукає можливості для кредитування аграріїв
Фото: з відкритих джерел

Перший заступник міністра аграрної політики та продовольства України Тарас Висоцький провів нараду з представниками Асоціацій переробної галузі та представниками банків. Обговорили можливості залучення кредитів за програмою «5-7-9» для придбання генераторів та інших альтернативних джерел електроенергії, необхідних для безперебійної роботи агросектору.

За словами Тараса Висоцького, Мінагрополітики провело опитування серед переробних підприємств щодо потреб у генераторах та обсягах коштів, необхідних для їх придбання.

«Маємо понад 50 запитів на закупівлю необхідних ресурсів, в тому числі й генераторів, за програмою «5-7-9». Банки відгукуються та пропонують інші можливості для кредитування агросектору, робота якого прямо залежить від енергоносіїв», – зазначив Тарас Висоцький.

Під час наради представники Укрексімбанку анонсували спільну з ЄБРР програму кредитування для аграріїв, яка передбачає повернення компенсації у розмірі 15% від тіла кредиту на придбання обладнання для забезпечення роботи підприємства.

З умовами участі в програмах «5-7-9» та переліком уповноважених банків можна ознайомитись за посиланням.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/minagropolityky-shukaye-mozhlyvosti-dlya-kredytuvannya-agrariyiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати