Мінагрополітики та Федерація риболовного спорту об’єдналися для правового регулювання питань любительської рибалки

Мінагрополітики та Федерація риболовного спорту об’єдналися для правового регулювання питань любительської рибалки
Фото: з відкритих джерел

Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко підписав документ про співпрацю із Федерацією риболовного спорту України. Як відзначив Роман Лещенко, для Федерації це перший офіційний документ із профільним міністерством. В історії взаємовідносин влади та спортивної/любительської рибалки такої ініціативи ще не було. 

«Уявіть собі, в нашій країні не менше 8 млн людей, які захоплюються риболовецькою справою. Але для такої кількості рибалок ми досі не маємо сучасного правового регулювання і чіткої стратегії розвитку у взаємодії з державою. Тоді як усі вони популяризують свою справу і зацікавлені в розвитку водних біоресурсів», – зауважив Роман Лещенко.

Він наголосив, що підписаний документ про співпрацю, в першу чергу стане  поштовхом до спільної роботи над врегулюванням всіх питань, які ніхто раніше не вирішував. А ще – це стане основою діджиталізації сервісів для рибалок-спортсменів і любителів! 

«Ми розпочали роботу над кабінетом риболова, що запрацює для зручності мільйонів громадян вже найближчим часом. І ми знайдемо рішення для того, щоб рибалки змогли у законний і адекватний спосіб, на засадах оплатності й без шкоди природньому середовищу та водним біоресурсам, здійснювати вилов понад встановлених обсягів безоплатного вилову», – підкреслив Роман Лещенко.

Міністр додав, що співпраця із Федерацією риболовного спорту, дасть поштовх до максимального синергетичного ефекту між владою та громадськістю у контексті розвитку галузі.

Роман Лещенко також повідомив, що 2022 рік для рибного господарства буде ознаменований ключовими змінами на всіх рівнях. Йдеться про реформу апарату Держрибагентства, територіальних органів, цифровізація сервісів та удосконалення нормативно-правової бази.

Перегляди: 4
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/minagropolityky-ta-federacziya-rybolovnogo-sportu-obyednalysya-dlya-pravovogo-regulyuvannya-pytan-lyubytelskoyi-rybalky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1