Мінагрополітики знову планують об’єднати з Мінекономіки в Мінекономрозвитку – ЗМІ

Мінагрополітики знову планують об’єднати з Мінекономіки в Мінекономрозвитку – ЗМІ
Фото: з відкритих джерел

Міністерство аграрної політики та продовольства України може бути об’єднане з Міністерством економіки і Міністерством з питань стратегічних галузей промисловості в Міністерство економічного розвитку.

Як повідомляє видання ZN.UA, відповідну концепцію укрупнення міністерств у країні з 20 до 14 було погоджено на нараді, яку 8 листопада провів президент України Володимир Зеленський із членами уряду.

Крім того, Міністерство розвитку громад і територій, Міністерство інфраструктури та Урядовий офіс з реінтеграції тимчасово окупованих територій можуть бути об’єднані в Міністерство розвитку інфраструктури та територій.

Загалом 20 міністерств, що функціонують у країні, планується об’єднати в 14.

Раніше, в червні 2022 року, про аналогічну ініціативу злиття міністерств повідомило профільне видання “Агропортал”. За його даними, до кінця 2022 року планувалося об’єднати Мінагрополітики з Мінекономіки до нового Міністерства економічного розвитку та інновацій. Загалом, за даними видання, планувалося скоротити кількість міністерств з 20 до 12.

Як повідомлялося, в серпні 2019 року Верховна Рада об’єднала Мінагрополітики та Мінекономіки в Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства. Проте вже у 2020-му Кабмін відновив Мінагрополітики шляхом скасування його приєднання до Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства і визначив його чисельність у 203 осіб, після чого міністерство знову розпочало роботу як окрема структура.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/minagropolityky-znovu-planuyut-obyednaty-z-minekonomiky-v-minekonomrozvytku-zmi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати