Мінекономіки пропонує торговим мережам маркувати російські товари

Мінекономіки пропонує торговим мережам маркувати російські товари
Фото: з відкритих джерел

Міністерство економіки України просить бізнес-асоціації та громадські організації розглянути рекомендації торговим мережам щодо надання інформації про товари та компанії, що виробляють та реалізують товари в рф.

Відповідний лист Мінекономіки оприлюднила Американська торгова палата України (ACC).

Згідно з ним, зареєстрована в грудні-2022 на сайті президента петиція з вимогою обов’язкового маркування товарів від брендів, що працюють у росії, набрала понад 30 тис. підписів.

У свою чергу уряд України та інші держави вживають заходів щодо обмеження країни-агресора у фінансовій сфері, інвестиційної та економічної діяльності, зокрема щодо припинення діяльності іноземного бізнесу в рф, зазначається у повідомленні.

На думку міністерства, вихід іноземних компаній із російського ринку може бути забезпечений через обмеження міжнародного законодавства. Водночас регулювання внутрішнього ринку потребує ґрунтовної оцінки ризиків у період воєнного стану, пов’язаних із дефіцитом товарів, втратою робочих місць, відпливом інвестицій, скорочення надходжень до держбюджету.

“Враховуючи викладене, просимо розглянути можливість рекомендувати торговим мережам та іншим підприємствам торгівлі інформувати споживачів про походження товарів та про компанію виробника, що реалізує та виробляє продукцію на території росії”, – зазначено в повідомленні міністерства.

Як повідомлялося, петиція з вимогою обов’язкового маркування товарів від брендів, що працюють у росії, була зареєстрована на сайті президента 29 грудня 2022 року військовослужбовцем ЗСУ та громадським діячем Юрієм Гудименком.

Джерело: Інтерфакс-Україна

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/minekonomiky-planuye-torgovym-merezham-markuvaty-rosijski-tovary
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати