Мінекономіки працює над операційним планом протимінної діяльності

Мінекономіки працює над операційним планом протимінної діяльності
Фото: з відкритих джерел

Мінекономіки України у співпраці з Женевським центром з гуманітарного розмінування провели обговорення заходів із розмінування, які втілюватимуться в Україні наступні три роки на виконання Національної стратегії протимінної діяльності.

Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

Зазначається, що до опрацювання операційного плану вдалося залучити кращих українських та іноземних фахівців у сфері розмінування.

«Національна стратегія протимінної діяльності розрахована на 10 років. Мінекономіки за підтримки партнерів залучило понад 80 провідних фахівців до роботи над операційним планом до 2026 року. Документ, над яким ми зараз працюємо, важливий передусім для координації урядових структур, іноземних партнерів, представників місцевої влади, бізнесу та безпосередньо людей. Адже він конкретно визначатиме хто, що, де і коли робитиме в контексті реалізації Стратегії», – розповів заступник міністра економіки Ігор Безкаравайний.

Під час роботи учасники визначали заходи, які будуть проведені для реалізації трьох стратегічних цілей, окреслених Нацстратегією: захист людей, повернення земель до продуктивного використання та посилення спроможності системи протимінної діяльності.

Перегляди: 24
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/minekonomiky-praczyuye-nad-operaczijnym-planom-protyminnoyi-diyalnosti
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати