Міні-сівалка BioDrill: менше проходів — кращий результат

Міні-сівалка BioDrill: менше проходів — кращий результат
Фото: з відкритих джерел

Із року в рік вирощування покривних чи сидеральних культур у нашій країні набирає все більшої популярності. Найкращий ефект досягається за використання під час їхньої сівби спеціалізованих сівалок, які дають змогу покласти насінину на чітко встановлену глибину. Але слід мати на увазі, що висів сидеральних культур — це плюс ще одна посівна кампанія із відповідними затратами на її здійснення, збільшенням навантаження на сівалки, що може призвести до їхнього передчасного спрацювання.

Vv19018

Оптимальним рішенням у такій ситуації є використання спеціалізованих сівалок, які встановлюють на ґрунтообробні знаряддя, що дає змогу одночасно проводити сівбу бажаних сидеральних культур і післяжнивний обробіток.

Cr3d 16060310 0001 Cr Xl 625 With Bda

Сівалки BioDriil від компанії Väderstad відмінно справляються із цим завданням. Встановлення BioDriil на ґрунтообробні агрегати компанії дає змогу зменшити кількість проходів техніки полем, тим самим не тільки зекономити пальне, а найголовніше — уникнути небажаного додаткового висушування ґрунту, що вкрай важливо під час літньої сівби сидеральних культур.

Cr3d 17050470 0001 Cr Accessories

Окрім цих дуже важливих переваг, BioDriil забезпечує більшу продуктивність під час висіву, адже, наприклад, робоча швидкість культиватора Carrier, із яким може агрегатуватися сівалка, становить 15 км/год.

Vv19027

Працюючи з культиваторами Carrier, які чітко дотримуються заданої глибини обробітку, ці сівалки відмінно себе зарекомендувати навіть під час висіву ріпаку на зерно.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/mini-sivalka-biodrill-menshe-prohodiv-krashhyj-rezultat
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати