МінАПК об’єднало всіх учасників земельного ринку, — Роман Лещенко

МінАПК об’єднало всіх учасників земельного ринку, — Роман Лещенко
Фото: Hand of male holding soil in the hands for planting.

Земельний штаб об’єднує всіх учасників земельної реформи для оперативного реагування на всі ситуації, що виникають у правозастосовчій практиці в межах роботи ринку землі. Про це в програмі “Украина на самом деле” телеканалу “Дом” розповів Міністр аграрної політики та продовольства України Роман Лещенко.

“Ми відпрацьовуємо правозастосовну практику. Кожен має свою зону відповідальності: нотаріуси, кадастр. Міністерство аграрної політики формує політику в цьому питанні. Ми об’єднуємо профільні асоціації, аграріїв, аби зрозуміти, де у нас є слабкі місця в реформі, на що треба звернути увагу. Було питання оцінки землі — відпрацьовується механізм. Треба ухвалити окреме законодавче положення — працюємо над цим”, — зазначив Роман Лещенко.

Він підкреслив, що міністерство об’єднало всіх учасників ринку, аби оперативно реагувати на ситуації, що виникають у правозастосовчій практиці. А головне, наразі всі процеси виведені в публічну площину.

“Ми опрацьовували законодавче поле, ухвалювали антирейдерський закон, ухвалювали систему обміну між реєстраційними органами з однією метою, — аби була відкрита прозора система”, — запевнив Міністр.

Наразі, за його словами, у рамках Земельного штабу громадянам роз’яснюються їхні права та обов’язки, а також механізми взаємодії з реєстраційними документами.

“Це масштабна робота, вона вимагає часу, й, безумовно, нам дуже важливо нашим громадянам пояснювати їхні права та обов’язки. І ми просимо наших громадян, щоби вони актуалізували свої документи на землю, зареєстрували свої земельні ділянки в кадастрі, звернулися по безоплатну правову допомогу, щоби були заповнені всі дані”, — підсумував Роман Лещенко.

Перегляди: 7
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ministerstvo-obyednalo-vsih-uchasnykiv-rynku-aby-operatyvno-reaguvaty-na-sytuacziyi-shho-vynykayut-u-pravozastosovchij-praktyczi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  21 Квітня

  Ціни на пшеницю в Україні зростають на тлі скорочення пропозицій

  Українські аграрії безплатно можуть перевірити ґрунти після військових дій

  Ми втрачаємо ринок, на якому працювали багато років: польський бізнес просить фермерів розблокувати кордон з Україною

  Будівлю колишнього Інституту зернових культур продали у 16,5 тисяч разів дорожче від стартової ціни

  20 Квітня

  Світові ціни на какао оновили історичний рекорд

  Аграрії почали сіяти гречку: як проходить посівна в Україні

  Агротрейдер Viterra перед злиттям із Bunge купує елеватор в Україні

  Перші українські тепличні томати майже вдвічі дорожчі за турецькі: які ціни

  19 Квітня

  В Мінагрополітики обговорили питання поставок насіння української кукурудзи на європейські ринки

  Штучний інтелект відтворив справжній жир грудного молока

  БІЛЬШЕ НОВИН