Міністр аграрної політики зустрівся з сільгоспвиробниками: поговорили про наболіле

Міністр аграрної політики зустрівся з сільгоспвиробниками: поговорили про наболіле
Фото: з відкритих джерел

Учасники Всеукраїнської аграрної ради зустрілися з міністром аграрної політики та продовольства України Миколою Сольським. Обговорили низку ключових питань, що стосуються сільськогосподарського сектору.

Міністр розповів про державну підтримку АПК, ситуацію з аграрним експортом, електронне бронювання сільгоспвиробників та реформу зрошення. Присутній на зустрічі народний депутат Олександр Ковальчук ознайомив аграріїв з нещодавно прийнятим законопроєктом про аграрні розписки та обговорив питання мінімального податкового навантаження.

Аграрії наголосили на збитковій роботі агропідприємств, які займаються рослинництвом під час війни. Окремо підняли проблеми з кредитуванням агросектору.

“В умовах війни вкрай важлива державна підтримка агросектору. Ми наполягаємо на збільшенні кредитних лімітів до 150 млн грн по пільговій програмі «5-7-9» і внесення відповідних змін до постанови Уряду. Також важливо зменшити процентну ставку по кредитам з нинішніх 13% до передніх 5-7%%”, – наголосили учасники ВАР.

Збільшення кредитних лімітів та зниження процентних ставок допоможе аграріям забезпечити необхідні фінансові ресурси для вирішення викликів, що виникають у зв’язку зі складною економічною ситуацією та війною.

“Ця зустріч підтверджує, що лише через відкрите спілкування та взаєморозуміння ми можемо знайти ефективні рішення для сільськогосподарського сектору, які сприятимуть його відновленню та розвитку”, – підсумував очільник ВАР Андрій Дикун.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ministr-agrarnoyi-polityky-zustrivsya-z-silgospvyrobnykamy-pogovoryly-pro-nabolile
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати