Tempo950x100

Tempo300x100

Міністр АПК Польщі заявив, що вступ України до ЄС стане викликом для польського сільського господарства

Міністр АПК Польщі заявив, що вступ України до ЄС стане викликом для польського сільського господарства
Фото: Warszawa, 24.04.2023. Minister rolnictwa i rozwoju wsi Robert Telus na briefingu prasowym, 24 bm. w siedzibie MRiRW w Warszawie. Briefing odby³ siê po rozmowach z ministrami rolnictwa Bu³garii, Rumunii, S³owacji i Wêgier. (aldg) PAP/Albert Zawada

Можливий вступ України до Євросоюзу є викликом для сільського господарства ЄС, необхідно шукати рішення, які не завдали б шкоди польським фермерам, заявив міністр сільського господарства Республіки Польща Роберт Телюс у понеділок у Брюсселі, де відбувається Рада з сільського господарства та рибальства.

Як повідомляє pap.pl, Телюс узяв участь у зустрічах із міністрами сільського господарства країн Вишеградської групи та коаліції п’яти прифронтових країн, на яких обговорювали перспективу вступу України до ЄС.

“Це виклики для сільського господарства ЄС. Але насамперед для нас – я маю на увазі Польщу і прифронтові країни. Нам потрібно поговорити про це. Ми маємо шукати рішення, які не завдадуть шкоди європейському сільському господарству, щоб вступ України до ЄС не завдав шкоди нашим аграріям – польським та іншим прифронтовим країнам. Ми згодні – обидві групи – що ці питання важливі і що ми маємо про них подбати”, – сказав польський міністр.

За його інформацією, міністри також обговорили транзит українського зерна через ЄС. Вони впевнені, що “транзит стає все більшим і кращим”. “Це зерно не залишається в наших країнах. Це хороше рішення”, – наголосив Телюс, додавши, що інші країни ЄС також визнають це за лаштунками.

Він також висловив сподівання, що Євросоюз зробить із цього висновки і створить на своєму рівні систему, яка забезпечить потрапляння українських товарів туди, куди вони йшли до війни.

Джерело: Інтерфакс-Україа

Перегляди: 32
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ministr-apk-polshhi-zayavyv-shho-vstup-ukrayiny-do-yes-stane-vyklykom-dlya-polskogo-silskogo-gospodarstva
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати

  22 Лютого

  Імпортовані з Польщі добрива займають до 10% українського ринку

  Микола Сольський обговорив з румунським колегою транзит української агропродукції

  Мініатюрні букети: у Польщі створили унікальний формат чаю

  Danone планує продати бізнес у рф підприємцю, пов’язаному з небожем Кадирова

  Програма USAID АГРО надасть 5,6 млн грн на втілення проєкту із запобігання корупції в сфері земельних відносин

  Добовий пропуск української агропродукції через кордон з Польщею з початку лютого зменшився в 6 разів

  Мінагрополітики розпочало роботу над створенням Концепції Державної програми розвитку тваринництва

  Супермаркети оновили ціни на яблука, груші та виноград

  Чернігівська агрофірма будує елеватор на 30 тисяч тонн

  Україна продала м’яса за кордон на $892 млн: основні покупці

  БІЛЬШЕ НОВИН