Міністр сільського господарства Нідерландів йде у відставку через протести фермерів

Міністр сільського господарства Нідерландів йде у відставку через протести фермерів
Фото: з відкритих джерел

Міністр сільського господарства, природи та якості продуктів харчування Нідерландів Хенк Стагхауер оголосив про свою відставку. 

Про це повідомляє Укрінформ.

“Хенк Стагхауер йде у відставку з посади міністра сільського господарства, природи та якості продуктів харчування Нідерландів”, – йдеться у повідомленні.

Він заявив, що не підходить для цієї посади після бурхливого літа протестів фермерів.

“Я запитав себе, чи є я тією людиною, щоб очолити майбутні завдання”, — сказав він, додавши, що “минулого тижня я дійшов висновку, що я не та людина”.

За його словами, фермери та рибалки потребують перспективи на майбутнє.

Колишній міністр сільського господарства Карола Шоутен тимчасово виконуватиме обов’язки Стагхауера.

“Висловлюю велику вдячність за роботу, яку виконав Хенк Стагхауер на посаді міністра сільського господарства, природи та якості харчових продуктів. Я поважаю його сміливе рішення піти з посади та бажаю йому успіхів у майбутньому”, – відреагував на відставку прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте.

У Нідерландах фермери на знак протесту проти планів уряду, спрямованих на обмеження викидів оксиду азоту й аміаку, перекривали дороги та підпалювали сіно.

Через протести на дорогах були великі затори.

У Нідерландах фермери час від часу проводять мітинги проти екологічних планів уряду щодо скорочення забруднення повітря.

Фермери також блокували розподільні центри супермаркетів по всій країні, а ще – дороги тракторами та сіном.

Уряд Нідерландів зобов’язав фермерів скоротити викиди до 70% у багатьох місцях біля природоохоронних територій і до 95% в інших місцях.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/ministr-silskogo-gospodarstva-niderlandiv-jde-u-vidstavku-cherez-protesty-fermeriv
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати