Молдова скасовує ліцензування імпорту зернових та олійних

Молдова скасовує ліцензування імпорту зернових та олійних
Фото: з відкритих джерел

Комісія з ліцензування імпорту до Молдови зернових та олійних культур завершує свою діяльність, оскільки, згідно з чинним законодавством, регулювання за допомогою ліцензування може здійснюватись на строк не більше 3 місяців, який може бути продовжений лише один раз – ще максимум на 3 місяці. Про це повідомило NOI.md із посиланням на інформацію Мінсільгоспу Молдови.

«Таким чином, термін, на який може бути застосовано ліцензування імпорту зерна та олійних культур, минув», – йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, що вперше механізм ліцензування імпорту до Молдови зернових та олійних було запроваджено 11 жовтня 2023 р. та діяло у період надзвичайного стану (до 31 грудня 2023 р.). Наступне рішення про застосування цього заходу було ухвалено 5 січня 2024 р. та продовжено 8 квітня із крайнім терміном 26 червня. Чотири економічні оператори отримали право на імпорт насіння соняшнику.

«Усього за цей період видано 12 ліцензій на ввезення близько 69,5 тис. тонн насіння соняшнику, з них 1200 тонн запрошено для кондитерської промисловості із сортів, що не вирощуються в Молдові, та близько 44 тонн – кукурудза попкорн із сортів та гібридів, що не вирощуються у країні», – уточнюється у повідомленні.

Джерело: АПК-Інформ

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/moldova-skasovuye-liczenzuvannya-importu-zernovyh-ta-olijnyh
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати