Молочні асоціації України й Польщі закликали уряди до конструктивного діалогу

Молочні асоціації України й Польщі закликали уряди до конструктивного діалогу
Фото: з відкритих джерел

Чотири молочні асоціації України й Польщі оприлюднили спільне звернення до урядів своїх країн, у якому закликали до конструктивних дій на благо своїх країн і молочного сектора зокрема. Документ підписали під час Міжнародного форуму молочної кооперації, який триває в польському місті Білосток 20–21 вересня на тлі кризи між Польщею й Україною щодо експорту сільськогосподарської продукції. Текст звернення оприлюднила на своєму сайті Спілка молочних підприємств України.

“Ми закликаємо польську й українську урядову адміністрації підтримувати наші зусилля у створенні гарних відносин і співпраці попри всі політичні турбулентності. Ми очікуємо конструктивного діалогу й розуміння, що лише спільні дії, засновані на розумінні й повазі, дозволять нам формувати плідні відносини у бізнесі й торгівлі, які сприятимуть кращому функціонуванню польського й українського сільського господарства та переробки молока”, – ідеться у зверненні.

Молочний бізнес двох країн задекларував готовність підтримувати заходи урядів України та Польщі щодо приєднання до Євросоюзу на умовах, які сприятимуть створенню сучасного молочного сектора в Україні, а інтереси польських виробників і переробників молока буде взято до уваги.

“Молочні підприємства Польщі й України підтримують вільну торгівлю без будь-яких політичних обмежень, мит, квот та інших обмежень, із прозорими та стабільними правилами, передбачуваними для обох сторін”, – заявив виконавчий директор Спілки молочних підприємств України Арсен Дідур. 

Він додав, що молочні асоціації України й Польщі виступили за створення сильних молочних секторів по обидва боки кордону.

Джерело: gordonua.com

Перегляди: 3
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/molochni-asocziacziyi-ukrayiny-j-polshhi-zaklykaly-uryady-do-konstruktyvnogo-dialogu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати