Tempo950x100

Tempo300x100

Молочний гігант годуватиме немовлят веганськими сумішами із гречки

Молочний гігант годуватиме немовлят веганськими сумішами із гречки
Фото: з відкритих джерел

На ринку дитячих сумішей, де домінують пропозиції із коров’ячого молока, з’явилася унікальна пропозиція – суміш для немовлят та дітей, створена із гречки та тапіоки.

Такий продукт створив ізраїльський стартап Else Nutrition, який має публічну реєстрацію та штаб-квартиру в Канаді.

Зараз компанія розпочинає багатоетапну співпрацю з гігантом молочного ринку компанією Danone, яка є власником брендів дитячого харчування Aptamil і Nutricia. 

Згідно з попередніми домовленостями, Danone ліцензуватиме продукти Else Nutrition для продажу під власним брендом.

Перший етап співпраці охоплює ліцензійну угоду, щоб Danone могла виробляти, продавати та комерціалізувати продукти Else у своєму портфоліо. Крім того, сторони обговорять «інші можливості» за межами комерціалізації продукту.

Формула Else – на 100% рослинній основі та багата «здоровим жиром», вуглеводами і не містить глютену. У складі присутні основні вітаміни та мінерали, ділиться співзасновник і генеральний директор Else Nutrition Хамутал Іцхак.

«Ми орієнтуємося на людське молоко в цілому та його переваги. Але не намагаємося відтворити цей інгредієнт, тому що він містить сотні різних речовин, і ми, ймовірно, ніколи не зможемо його повністю імітувати», – додав Іцхак.

Вважається, що 90% харчування для немовлят на ринку – це продукти із коров’ячого молока. Решта 10% – суміші на основі сої та рису. Обсяг першого сегменту аналітики Business Research Insights оцінювали у 2021 році в $21,5 млрд. До 2028 року обсяг ринку сумішей на коров’ячому молоці має сягнути $26,9 млрд.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 24
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/molochnyj-gigant-goduvatyme-nemovlyat-veganskymy-sumishamy-iz-grechky
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати