Tempo950x100

Tempo300x100

Молоко за рецептом від штучного інтелекту буде краще звичайного

Молоко за рецептом від штучного інтелекту буде краще звичайного
Фото: з відкритих джерел

Нідерландська компанія Vivici, що базується в інноваційному біотехнологічному кампусі у м. Делфт, та бостонська Ginkgo Bioworks (США) завдяки штучному інтелекту та точній ферментації хочуть винайти стійкий та поживний молочний білок нового покоління.

Ginkgo Bioworks, як платформа для клітинного програмування та біозахисту, використовуватиме свої потужності з виробництва білка та платформу генеративного штучного інтелекту, щоб надати Vivici найкращі штами мікробів. 

Vivici, у свою чергу, оцінить ці штами, вибере найкращі та налагодить виробництво, щоб далі постачати молочний білок компаніям, які створюватимуть інноваційні стійкі та екологічно чисті продукти.

«Ginkgo має чудові можливості та є однією з провідних компаній у створенні біорізноманіття, в тому числі за допомогою штучного інтелекту», – говорить Стефан ван Сінт Фієт, генеральний директор нідерландської компанії.

Image 21

«Технологія Ginkgo та підхід, керований штучним інтелектом, дозволять нам створювати оптимізовані системи прецизійної ферментації для ефективного та передбачуваного виробництва окремих білків, які мають бажані властивості для задоволення потреб наших клієнтів», – ділиться Стефан ван Сінт Фієт деталями майбутнього процесу. 

За його словами, характеристики цих білкових продуктів можна значно покращити порівняно з тими, що доступні у молочних продуктах тваринного походження.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 20
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/moloko-za-reczeptom-vid-shtuchnogo-intelektu-bude-krashhe-zvychajnogo
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати