Monobank випустив власне пиво

Monobank випустив власне пиво
Фото: з відкритих джерел

Співзасновник monobank Олег Гороховський поділився в своєму Instagram фото пива Monobeer з логотипом банка.

Пиво випущено в колаборації з крафтовою київською броварнею 2085, сорт — Hoppy Mexican Lager. Поки що невідомо, де можна придбати крафт від monobank, на сайті броварні воно не з’явилося.

Hoppy Mexican Lager — постійний сорт в лінійці 2085. Це охмелений лагер з цедрою лайма і американським хмелем Lemondrop. 2085 — крафтова київська броварня, розташована на лівому березі в арт-заводі Платформа.

Довідка: Проєкт Monobank створила заснована колишніми топ-менеджерами ПриватБанку компанія Fintech Band. Він веде діяльність у межах банківської ліцензії Універсал Банку Сергія Тігіпка. У лютому-березні цього року колишні топ-менеджери ПриватБанку Олександр Дубілет, Володимир Яценко і Людмила Шмальченко, яких підозрюють в розтраті грошей банку до його націоналізації, вийшли із співзасновників компанії Fintech Band. Замість них в переліку бенефіціарів з’явилися Олексій Дубілет (33,74%), Євгенія Кривенко (17,18%) і Дарина Букрєєва (9,81%). Інші акціонери зберегли свої частки в проєкті. Олегу Гороховському і Михайлу Рогальський належить по 17,18%, а Вадиму Ковальову — 4,91%.

Джерело: НВ

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/monobank-vypustyv-vlasne-pyvo
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати