Морозиво із мікроводоростей хлорели обійшло за користю молочні десерти

Морозиво із мікроводоростей хлорели обійшло за користю молочні десерти
Фото: з відкритих джерел

Стартап Sophie’s BioNutrients створив справжню новинку у сегменті рослинних молочних продуктів – веганське морозиво з мікроводоростей.

Морозиво на основі хлорели відповідає вимогам екологічності, поживності та функціональності. Його розробили у співпраці з Датським технологічним інститутом (DTI).

Альтернатива морозиву без молока і лактози має вищий вміст поживних речовин, ніж більшість доступних безмолочних альтернатив, каже Юджин Ванг, співзасновник і генеральний директор Sophie’s BioNutrients.

Sophie’s BioNutrients був заснований в 2017 році Вангом і технічним директором Кірін Цуеї в Сінгапурі. Пізніше стартап почав працювати у Університеті Вагенінгена в Нідерландах та відкрив власний магазин.

Ідею створити високоякісну, поживну білкову їжу, яка не викликає алергії Ванг взяв на озброєння після того, як у його доньки виявили непереносимість молюсків.

Sophie’s BioNutrients ферментує мікроводорості в біореакторах, далі отримує протеїн та перемелює його на борошно.

Борошно з мікроводоростей має нейтральний колір. Його вирощують із Chlorella vulgaris і збирають протягом трьох днів. Ці штами мікроводоростей схвалені US GRAS і Європейським органом з безпеки харчових продуктів (EFSA) для використання в якості харчових інгредієнтів або добавок. 

На відміну від звичайного рослинного продукту, морозиво на основі хлорели може похвалитися повним поживним профілем. Одна унція забезпечує подвійну рекомендовану щоденну норму В12. Також хлорела є хорошим джерелом заліза, якого немає в коров’ячому молоці.

Джерело: newfood.media

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/morozyvo-iz-mikrovodorostej-hlorely-obijshlo-za-korystyu-molochni-deserty
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати