“Моршинська” завойовує ринок Польщі

“Моршинська” завойовує ринок Польщі
Фото: з відкритих джерел

Експансія бренду “Моршинська” почалася з гіпермаркетів «Ашан», що розташовані в популярних серед українців містах Польщі. У планах компанії – подальше збільшення представленості на польському ринку для забезпечення доступності українського продукту для її теперішніх та майбутніх поціновувачів, повідомила пресслужба.

Розвиток експортного потенціалу та розширення дистрибуції за межі країни є свідомим кроком компанії у важкий час задля підтримки економіки України.

«Продаючи «Моршинську» в Європі, ми повертаємо кошти в Україну у вигляді податків, що сприяє зростанню економіки країни, а наші громадяни мають змогу споживати улюблену воду, відчути смак Батьківщини та нашу підтримку», – зауважив генеральний Директор IDS Ukraine Марко Ткачук.

Розширення експорту ТМ «Моршинська» є продовженням великої історії допомоги країні від компанії під час війни. З кінця лютого компанія передала води на благодійність більше, ніж на 30 мільйонів гривень. Ще 15 мільйонів гривень було передано на допомогу українській армії, волонтерським організаціям та працівникам компанії. З них 5 мільйонів гривень перераховано ЗСУ і приблизно стільки ж — благодійним фондам, які опікуються потребами армійців.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/morshynska-zavojovu-polshhu
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати