Можливості розвитку потужностей для доробки, сушіння та зберігання зерна від Програми USAID АГРО

Можливості розвитку потужностей для доробки, сушіння та зберігання зерна від Програми USAID АГРО
Фото: з відкритих джерел

До 16 квітня Програма USAID АГРО продовжує приймати заявки на другий етап конкурсу на співфінансування проектів з розвитку потужностей з доробки, сушіння та зберігання зернових та технічних культур. 

USAID АГРО підтримає 10-15 проєктів, які допоможуть збільшити обсяги та час зберігання зернових та технічних культур.

Програма USAID АГРО заохочує заявки від українських компаній та підприємств, які надають послуги з доробки та зберігання сільськогосподарської продукції, мають елеваторні потужності, розробили або почали розробляти проектну документацію. Перевага надаватиметься збільшенню елеваторних потужностей переробних підприємств.

Усі питання щодо цього запиту надсилайте на електронну адресу [email protected], вказуйте назву конкурсу РПЗ № 09. 

Після розгляду заявок другого етапу, Програма USAID АГРО продовжуватиме приймати заявки у межах третього етапу до 18:00 03 липня 2024 року або до моменту вичерпання коштів.

Повний опис технічного завдання дивіться за посиланням.

У межах ініціативи на підтримку стійкості агросектору (Agriculture Resilience Initiative) – AGRI-Україна, Програма USAID АГРО вже підтримала 11 підприємств для розширення елеваторних потужностей для зберігання та доробки зернових і олійних культур. Проєкти охоплять відповідними послугами понад 900 аграрних мікро, малих та середніх агровиробників з 10 областей України, та дозволять збільшити на 900 тис. тонн потужності для річного зберігання зерна.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/mozhlyvosti-rozvytku-potuzhnostej-dlya-dorobky-sushinnya-ta-zberigannya-zerna-vid-programy-usaid-agro
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати