МВС вдалося запобігти замаху на міністра АПК Романа Лещенко

МВС вдалося запобігти замаху на міністра АПК Романа Лещенко
Фото: з відкритих джерел

На міністра аграрної політики Романа Лещенка планували замах. Про це повідомив на брифінгу міністр МВС Денис Монастирський.

За його словами, поліція затримала нападників.

“Група осіб, затримана поліцією, планувала вбивство міністра аграрної політики Романа Лещенка”, – заявив Денис Монастирський.

Замовники вбивства – громадянка України та громадянин США.

Як повідомив Денис Монастирський, причиною замовлення вбивства, став борг міністра Лещенко на суму $ 150 тисяч. Спочатку з нього намагалися вибити борг за допомогою колекторів.

Поліція вийшла на американця в іншій справі – він раніше замовив вбивство людини, яка працювала для нього збирачем боргів у 2018 році. Але це “вбивство” вже на той момент контролювалося поліцією та стало інсценуванням.

Але громадянин США, задоволений успіхом першого замовлення, зробив друге – вже на Романа Лещенка.

На брифінгу виступив і сам Роман Лещенко, який дуже плутано намагався пояснити, за що його хотіли вбити.

“Для мене стало шоком, що ситуація 2017 року, яка носить виключно цивільно-правовий характер, з погляду шахрайства громадянина США не тільки щодо мене, але й інших аграріїв. За його шантажом та позовами у правовій площині усі виграні були суди. Маніпуляції, шантаж – я на них не реагував”, – заявив міністр.

Очевидно, що мова йде про якийсь корпоративний конфлікт в аграрному секторі, який стався задовго до того, як Лещенко обійняв посаду міністра. Але жодної конкретики Роман Лещенко не повідомив, лише що справа стосується спроби незаконного використання забороненого в Україні генетично модифікованого насіння.

Нагадаємо, Романа Лещенко призначили міністром аграрної політики та продовольства України 17 грудня 2020 року. До цього він очолював Держгеокадастр. У 2013-му зайнявся аграрним консалтингом, заснувавши “Український аграрний центр”. З жовтня 2019 по 10 червня 2020 року був уповноваженим президента із земельних питань.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/mvs-vdalosya-zapobigty-zamahu-na-ministra-apk-romana-leshhenko
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати