“Мирний” та “Паляниця”: в Україні хліб отримав нову назву

“Мирний” та “Паляниця”: в Україні хліб отримав нову назву
Фото: з відкритих джерел

Компанія “Київхліб”- один із лідерів хлібопекарського ринку України – додала до свого асортименту дві новинки: батон “Мирний” та хліб “Паляниця”.

Про це повідомила пресслужба “Київхліб”.

“Мирний” та “Паляниця” – це не кодові слова для пропуску на блокпості. Це назви двох нових продуктів від “Київхлібу”, які виробник присвятив подвигам українських захисників і захисниць. Не дивно, що патріотичний хліб отримав назву “Паляниця”. Недоступна для вимови росіянам назва стародавнього українського хліба, стала символом майбутньої перемоги України.

А ось назва батону “Мирний” асоціюється з мирним життям українців. Багато культур завжди приписували хлібу магічні властивості. Можливо, додавши сакральну назву до української святині мрія про мир швидше стане реальністю”, – зокрема, йдеться у дописі.

Пакування двох новинок виконане у синьо-жовтих кольорах, тож приклавши їх одна до одної, можна отримати прапор України.

Також у “Київхліб” був темний заварний хліб “Білоруський”. Компанія змінила ворожу назву хліба на патріотичну – “Отаманський”

Рецептура хліба залишається незмінною, тож любителі такого виду хлібчика тепер можуть насолоджуватися ним за новою назвою.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/myrnyj-ta-palyanyczya-v-ukrayini-pechut-novyj-hlib
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати