Миттєва загибель, тривалий захист: обираємо рішення проти шкідників

Миттєва загибель, тривалий захист: обираємо рішення проти шкідників
Фото: з відкритих джерел

Сприятливі для поширення шкідників гідротермічні умови поточного періоду створюють підвищений ризик пошкодження різних рослин комплексом шкідників. Щоб уникнути втрат майбутньої врожайності через цю загрозу, фахівці Ukravit рекомендують регулярно проводити моніторинг стану посівів і за перевищення рівня ЕПШ застосовувати відповідні інсектициди.

«Стабілізація підвищеного температурного режиму по всій Україні та локальне випадання опадів сприяє поширенню та розмноженню у посівах різних сільськогосподарських культур небезпечних шкідників, – зазначає керівник департаменту агротехнологій компанії Олександр Мигловець. – Як повідомляють наші менеджери з технічної підтримки із різних областей, на багатьох рослинах повсюдно відзначається розповсюдження попелиць, в окремих регіонах – довгоносиків, трипсів, кліщів та інших шкідників. На Півдні України посіви заселяють та пошкоджують гусениці листогризучої совки, лучного метелика та інші шкідники. Окрім механічних пошкоджень листового апарату, що призводять до порушення ряду важливих продуційних процесів, шкідники роблять рослини досить вразливими до ураження рядом вірусних і грибкових хвороб. За недостатньо ефективного або несвоєчасного контролю  це може обернутися значними недоборами врожайності і, відповідно, фінансовими збитками для аграрія».

Саме тому Олександр рекомендує по можливості збільшити частоту моніторингів посівів сільськогосподарських культур і за перевищення рівня ЕПШ шкідників застосовувати контактно-системний інсектицид Ато Жук (тіаметоксам, 250 г/л + лямбда-цигалотрин, 80 г/л + альфа-циперметрин, 15 г/л).

Тіаметоксам у його складі швидко поглинається та переміщується судинною системою рослин і при отриманні шкідником летальної дози блокує нікотинові рецептори в постсинаптичній мембрані синапсу, в результаті чого припиняється передача нервового імпульсу та рухома активність шкідника, що не дозволяє йому продовжувати процес живлення. А лямбда-цигалотрин та альфа-циперметрин порушують проникність клітинних мембран і виступають інгібіторами натрієвих каналів, внаслідок чого відбувається надлишкове виділення ацетилхоліну під час проходження нервових імпульсів через синаптичний ланцюжок, і шкідники гинуть через сильне нервове перезбудження.

За рахунок різних механізмів дії діючих речовин інсектицид забезпечує контроль розширеного спектра шкідників культурних рослин. Він є ефективним рішенням проти попелиць, видів довгоносиків і клопів, трипсів, совок та інших поширених шкідників культур. Препарат забезпечує одночасно їх миттєву загибель та пролонгований захист посівів.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/myttyeva-zagybel-tryvalyj-zahyst-obyrayemo-rishennya-proty-shkidnykiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

  21 Липня

  Казахстан стає головним постачальником твердої пшениці в ЄС

  Мінагрополітики та учасники зернового ринку підписали Меморандум про взаєморозуміння

  Холдинг Фірташа збудував на Рівнеазоті власну генерацію: покриває 40% потреб

  Лохина вже дешевша за малину – чому преміальна ягода б’є цінові антирекорди в Україні?

  20 Липня

  В Україні вже намолочено понад 15 мільйонів тонн зернових та олійних

  Зерновий посівний комплекс Spirit: високопродуктивне дозування насіння

  Ціни на овочі впали: скільки коштують картопля, цибуля, морква та капуста

  19 Липня

  Реформа меліорації – важливий напрямок для успішного розвитку агросектору

  У Великій Британії зʼявиться корм для тварин з мʼясом, вирощеним у лабораторії

  Світові ціни на зернові культури знизились до найнижчого рівня з 2020 року

  БІЛЬШЕ НОВИН