На Черкащині створять хаб картоплярства

На Черкащині створять хаб картоплярства
Фото: Die Europäische Kommission hat Amflora, die gentechnisch optimierte Stärkekartoffel der BASF, für die kommerzielle Nutzung in Europa genehmigt. Damit kann die Kartoffel für die Erzeugung industrieller Stärke eingesetzt werden. Amflora, BASF's genetically optimized starch potato, has been approved by the European Commission for commercial application in Europe. The potato can now be used for the production of industrial starch.

На базі СТОВ «Воля», що в селі Бубнівська Слобідка на Черкащині, за підтримки Програми USAID АГРО планують створити місцевий хаб картоплярства малих, середніх фермерів та однноосібників, які зможуть разом готувати до продажу та реалізовувати продукцію.

Про це повідомляють в USAID АГРО.

«Спільно з Програмою USAID АГРО, СТОВ «Воля» впровадить проект із запуску у виробництво дільниці з передпродажної доробки картоплі з сучасним обладнанням для чистки, миття, нарізання та фасування картоплі. Це створить додаткові можливості для учасників хабу з реалізації та передпродажної доробки вирощеної продукції», – йдеться у повідомленні.

Зокрема, 22 березня СТОВ «Воля» проведе інформаційний захід, де учасники оглянуть потужності підприємства для зберігання картоплі, обладнання для сортування, пакування та доробки картоплі, облаштування нового цеху з переробки картоплі. Оглянуть техніку для вирощування картоплі, тракторного парку. Ознайомляться з програмою, метою, основними завданнями, моделлю співпраці та очікуваними результатами. Коротко ознайомляться з технологією вирощування картоплі, можливостями вирощування у фермерських та особистих селянських господарствах, вигодою від картоплярства у теперішній час.

Джерело: AgroTimes

Перегляди: 81
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-cherkashhyni-stvoryat-hab-kartoplyarstva
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати