На Донеччині з 37 елеваторів наразі працює лише 6

На Донеччині з 37 елеваторів наразі працює лише 6
Фото: з відкритих джерел

У Донецькій області через початок росіянами повномасштабного вторгнення, з 37 елеваторів, наразі працює лише 6. Про це Суспільному повідомила начальниця управління земельних відносин та цифрової трансформації Олена Рибакова.

“Аграрії області продовжують збирання врожаю зернових та зернобобових культур навіть на передовій. Хочу нагадати, що до початку збройної агресії РФ в області передбачалось засіяти 1 мільйон 41 тисячу угідь. Наразі на неокупованій території засіяно 313 тисяч гектарів зернових, 197 тисяч гектарів соняшника, та 54 тисячі гектарів інших культур”, — повідомила Олена Рибакова.

Рибакова зазначила, що на території, яку тимчасово окупували росіяни після 24 лютого було засіяно 110 тисяч гектарів озимої пшениці та 15 тисяч гектарів озимого рибака. На неокупованій території області зібрано врожаю вже 70%. Жнива уповільнились не тільки через війну, а і через погоду.

Олена Рибакова додала, що спочатку вторгнення РФ на полях з врожаєм відбулось 98 пожеж, вигоріло 2.9 тисячі гектарів. З 37 діючих елеваторів наразі в області працює лише 6.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-donechchyni-z-37-elevatoriv-narazi-praczyuye-lyshe-6
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати