178171
182818

На Харківщині аграрії жартівливо переспівали пісню Gо_A

Працівники молочного комбінату в Харківській області жартівливо переробили пісню гурту Gо_A «Шум», назвавши її «Гімном посівної».
Відео з піснею «Сію - вію!», опубліковане в Ютубі, за кілька днів зібрало понад 73 тисячі переглядів.

Аграрії пояснили, що зняти це відео їх надихнув гурт Gо_A, який представляє Україну на Євробаченні.

«Ось так пройшла посівна в СТОВ «Агросвіт». Маємо свої ритуали, щоб отримати гарний урожай, а корма для корівок молочної ферми були максимально корисними та смачними», - йдеться в описі до відео.

Жартівливий переспів «Шуму» зібрав безліч схвальних коментарів: «Яке щастя бачити харківського виробника й чути українську. Запалюйте!», «Чудова інтеграція сільського господарства із сучасними трендами! Продовжуйте далі», «Класно! Шкода тільки, що ви трохи стримано вривалися, у наступному відео не відмовляйте собі ні в чому!».

Джерело: Укрінформ

Ваш вибір 'Нічого сказати'.


Яка вартість м‘ясних виробів на ринку

Традиційна великодня ковбаска - страва, яка має бути у кожного на святковому столі. Вартість м‘ясних виробів на ринку "Шувар".Редиска, капуста, огірки, помідори: ціни на овочі та зелень

Ринок ранніх овочів та зелені на оптовому ринку «Шувар» набирає обертів.

Редиска, капуста, огірки, помідори, рукола, шпинат та багато іншого – у відеоогляді цін. Дискова борона DUCAT UVT від LOZOVA MACHINERY

Дискова борона DUCAT UVT розроблена спеціально для вертикальної стерньової обробки грунту за мінімальною технологією verti-till. Основне завдання знаряддя - ультраповерхнева обробка стерні з метою закриття вологи і провокації зростання падалиці, передпосівна підготовка під сівбу озимих культур.

Машина створена на базі класичної дискової борони ДУКАТ, конструкція рами повністю адаптована до нових робочих органів - дискам з хвилястою структурою. Знаряддя забезпечено двома рядами таких агресивних дисків. Опціонально в якості третього ряду може бути доданий рубаюий ножовий планчатий каток з встановленими по діагоналі ножами на ресорній підвісці.

Певний порядок монтажу робочих органів, розташованих на відстані 100 мм один від одного, запобігає їх забиванню. Глибина обробки DUCAT UVT становить 2-10 см, ширина захвату 6,6 метрів, крок розстановки дисків - 100 мм.

Як і вся лінійка техніки LOZOVA MACHINERY підшипникові вузли дисків і ковзанок DUCAT UVT повністю не обслуговуються.

В ході випробувань борона показала відмінні результати. Незважаючи на складний агрофон, який характеризувався вологою в'язкою структурою лука зі складним рельєфом, агрегат відпрацював по стерні з високою якістю обробки. Крім вологого грунту DUCAT UVT також добре справляється з посушливими грунтами і при необхідності легко забезпечить мінімальну глибину обробки.

З огляду на зростаючу потребу в щадному і більш дбайливому ставленні до родючих грунтів актуальність verti-till в останні роки тільки зростає. Технологія спрямована на збереження природного потенціалу ґрунту, поліпшення її водо- і повітропроникності, підвищення врожайності. А правильний вибір агрегатів, як наприклад DUCAT UVT, здатний вирішити проблеми зниження родючості і деградації грунтів.

Ваш вибір 'Подобається'.


ТОП-8 фруктів за версією вчених

Пропонуємо вам  ознайомитися з найкориснішими для здоров’я фруктами, які не тільки дуже смачні, але й надзвичайно корисні для організму людини.

Їх можна їсти протягом дня між основними прийомами їжі, а можна подати як десерт. Багаті вітамінами, мікроелементами, амінокислотами фрукти повинні неодмінно бути присутнім на кожному столі. 

Ваш вибір 'Подобається'.


Ціни на зелень на ринку

Петрушка, кріп, шпинат, рукола, зелена цибуля, базилік і інші ароматні трави вітамінізують наші ослаблені після довгої зими організми. Будь-який вид зелені - смачний, красивий, а найголовніше корисний інгредієнт наших страв.