На Херсонщині окупанти не можуть вкрасти зерно, тому що вкрали комбайни

На Херсонщині окупанти не можуть вкрасти зерно, тому що вкрали комбайни
Фото: з відкритих джерел

Колишній депутат Одеської міськради, а нині російський колаборант Ігор Димитрієв пише, що на Херсонщині окупанти навіть не змогли зібрати врожай зерна.

Про це пише propozitsiya.com з посиланням на журналіста Дениса Казанського.

Комбайни вкрали та викрали до Чечні, тому прибирати пшеницю нічим і вона гниє на полях. Інформацію підтверджує і Олег Царьов.

«Це вже щось неймовірне. Тобто росіяни захопили частину території України, але навіть мародерство не змогли нормально організувати. Вкрали комбайни, а вкрасти зерно вже нема чим. Могли б спочатку вкрасти зерно, а потім уже вкрасти комбайни, але вони настільки тупі, що навіть не додумалися до цього. І ці люди ще називають себе наддержавою», — пише Денис Казанський.

На окупованих територіях Харківської області взагалі твориться пекло. Немає ні світла, ні води, ні газу. Економіка знищена люди буквально голодують.

І це не вигадки української пропаганди. Все це розповідає людина, яка сама знаходиться на окупованих територіях та співпрацює з окупантами.

«Пам’ятаю, до війни часто чув від різних людей, що в Росії нібито порядок, тверда рука, а в Україні бардак, хаос тощо. Ну от він російський порядок у всій красі — середньовіччя, злидні, репресії, мародерство», — підсумував журналіст.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-hersonshhyni-okupanty-ne-mozhut-vkrasty-zerno-tomu-shho-vkraly-kombajny
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
1
Нічого сказати