На Херсонщині окупанти викрали місцевого фермера

На Херсонщині окупанти викрали місцевого фермера
Фото: з відкритих джерел

Чоловіка зупинили, коли він намагався проїхати блокпост на своєму авто.

Про це повідомив Олешківський міський голова Євген Рищук, пише propozitsiya.com.

«Російські військові 14 червня в окупованому Херсоні, на блокпосту без пояснення і ясних на те причин, забрали мого чоловіка — Гордейчука Віктора Борисовича, 1988 р.н. Ми з Херсона поверталися додому, пройшли перевірку документів, у багажнику везли хімікати для обробки землі. Військові цікавилися яким видом діяльності займається. Почувши у відповідь, що підприємницькою діяльністю, фермерським господарством, вони забрали документи чоловіка, і тримали його на посту близько двох годин», — розповіла дружина фермера.

За цей час загарбники двічі перерили машину, телефони та навіть жіночу сумочку. Потім зі сторони міста Херсон приїхала машина з людьми у масках, посадили чоловіка у свою машину і повезли в місто.

Жінка звернулася до воєнної комендатури, написала заяву, але ніякої відповіді, крім «ожидайте» не отримала.

«Зауважу, що ніякою незаконною діяльність Віктор не займався. З 2016 по 2021 рік, був сільським головою с.Збур’ївка Голопристанського району. З 2021 року є депутатом Бехтерської територіальної громади. Постійно підтримує та допомагає всім, хто цого потребує. Дуже прошу Міжнародний червоний хрест втрутитися в ситуацію і сприяти звільненню мого чоловіка», — звернулась дружина по допомогу.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-hersonshhyni-okupanty-vykraly-misczevogo-fermera
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
1
Нічого сказати