На Хмельниччині створюють агропромисловий парк

На Хмельниччині створюють агропромисловий парк
Фото: з відкритих джерел

У Шепетівській громаді створюють агропромисловий парк, що буде орієнтований на переробку сільськогосподарської сировини.

Про це повідомляє Хмельницька ОДА.

«Проєкт створення агропромислового парку розрахований на три роки, і загальна його вартість – 21 млн грн, які повністю мають надійти з державного бюджету. Розмістити парк планують на земельній ділянці площею близько 15 га, де колись розташовувалися поля фільтрації цукрового заводу», – зазначив Шепетівський міський голова Віталій Бузиль.

На території агропромислового парку будуть корпус сушіння фруктів, м’ясопереробне підприємство, комбінат рибної гастрономії, холодильник для фруктів, овочів, плодово-ягідної продукції, цех товарної обробки та розфасовки плодово-ягідної продукції, підприємство післязбиральної обробки лікарських трав, логістичне автотранспортне підприємство.

Ділянку парку розділять на окремі сектори для підприємств з під’їзними шляхами, а навколо неї планують побудувати об’їзну дорогу. Окрім того, виробничі потужності забезпечать газо-, електро- та водопостачанням, а також водовідведенням. У подальшому можливе коригування проєктної документації, що залежатиме від потенційних інвесторів, яких залучать до участі в проєкті.

Зазначається, що наразі уже відбувся тендер, проєктанти почали працювати з енергопостачальними кампаніями та готуються до отримання технічних умов. Проєкт з експертизою має бути готовий у червні наступного року. Після цього планують провести тендер на підрядні роботи.

Джерело: Укрінформ

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-hmelnychchyni-stvoryuyut-agropromyslovyj-park
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
1
Нічого сказати