На Хмельниччині у росіян та білорусів конфіскували землі вартістю 8,4 млн грн

На Хмельниччині у росіян та білорусів конфіскували землі вартістю 8,4 млн грн
Фото: з відкритих джерел

У Хмельницькій області за позовами прокурорів у громадян росії та білорусі конфісковано понад 200 гектарів земель вартістю 8,4 млн гривень.

Про це пише Укрінформ.

“У Хмельницькій області у власність держави в громадян росії та білорусі конфісковано понад 200 гектарів земель вартістю 8,4 млн гривень. Рішення судів стосовно ще 60 гектарів чекають на виконання”, – розповів начальник управління представництва інтересів держави в суді обласної прокуратури Андрій Гаврилик.

За його словами, йдеться про ділянки сільськогосподарського призначення, які іноземці отримали в спадщину. Вони були зобов’язані упродовж року їх відчужити, бо інакше такі землі через суд конфісковують у власність держави. Суди здебільшого ухвалюють заочні рішення на підставі наявних у справах доказів.

“Прокурори упродовж 2023 року та за два місяці цього року подали до суду 216 позовів про конфіскацію більш як 380 гектарів таких земель, виявлених практично по всій території Хмельницької області”, – зазначив посадовець.

Він також додав, що закон надає право іноземцям оскаржити ці рішення судів. Утім, як уточнив Гаврилик, із загального масиву справ відповідачі внесли лише три апеляційні та дві касаційні скарги: у чотирьох із них суди відмовили, ще в одній розгляд триває.

Перегляди: 104
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-hmelnychchyni-u-rosiyan-ta-bilorusiv-konfiskuvaly-zemli-vartistyu-84-mln-grn
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати