На Кіровоградщині директора агропідприємства підозрюють у крадіжці 500 000 грн держкоштів

На Кіровоградщині директора агропідприємства підозрюють у крадіжці 500 000 грн держкоштів
Фото: з відкритих джерел

Директора агрофірми, який підозрюється у спробі привласнення пів мільйона бюджетних коштів, судитимуть

На Кiровоградщинi судитимуть директора агропідприємства, який хотів присвоїти державні кошти. Про це повiдомляє пресслужба обласної прокуратури.

Повідомляється, що обласна прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт вiдносно директора аграрного товариства, за фактом привласнення понад 500 000 грн, належних державному пiдприємству, та службовому пiдробленнi (ч. 2 ст. 15, ч. 4 ст. 191, ч.2 ст.366 КК України).

Встановили, що обвинувачений уклав низку договорiв із одним iз сiльськогосподарських пiдприємств Державної кримiнально-виконавчої служби України на виконання сiльськогосподарських робiт.

В подальшому, без фактичного виконання робiт, склав акти надання послуг, у яких були недостовiрнi вiдомостi. У результатi вчинив спробу привласнення належних державному пiдприємству понад пiв мiльйона гривень. Грошi керiвник пiдприємства хотiв отримати за виконання сiльськогосподарських робiт по обробiтку землi, хоча у дiйсностi намiру виконувати цi роботи не мав.

Джерело: landlord.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-kirovogradshhyni-dyrektora-agropidpryyemstva-pidozryuyut-u-kradizhczi-500-000-grn-derzhkoshtiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати