Tempo950x100

Tempo300x100

На кордоні з Угорщиною відкрили сухий порт, який фінансував Говард Баффет

На кордоні з Угорщиною відкрили сухий порт, який фінансував Говард Баффет
Фото: з відкритих джерел

Фонд Говарда Баффета спільно із партнерами завершили будівництво сухого порту на кордоні України з Угорщиною. Про це пише видання Latifundist із посиланням на виступ Говарда Баффета на конференції Victory Harvest.

“Вам потрібно диверсифікувати напрями експорту. Ми вже збудували перевантажувальний комплекс на кордоні з Угорщиною з елеватором на 30 000 тонн”, – цитує видання Говарда Баффета.

За його словами, Фонд і надалі фінансуватиме будівництво таких хабів.

“Україна для нас дещо нетипова країна. До війни це не та країна, де ми були потрібні. Але коли почалося повномасштабне вторгнення, це вплинуло на ситуацію із продовольством у всьому світі, і ми зрозуміли, що маємо допомогти”, – сказав Говард Баффет.

Закінчення будівництва зернового порту, розташованого поряд з Угорщиною та Румунією, анонсував генеральний проєктувальник – компанія “АктивПроєкт” – на початку жовтня.

Термінал спроєктований із використанням сучасних 3D інструментів, що значно прискорило будівництво об’єкта.

Хаб передбачає зберігання та перевалку зернових вантажів, олії та контейнерів із широкої української (1520 мм) на вузьку європейську (1435 мм) колію.

Продуктивність комплексу становить 5000 тонн транзитної потужності на добу, 27 000 тонн одночасного зберігання зерна, 4000 тонн зберігання олії, 500 TEU для розміщення контейнерів.

Перегляди: 230
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-kordoni-z-ugorshhynoyu-vidkryly-suhyj-port-yakyj-finansuvav-govard-baffet
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати