На Київщині вдруге за місяць зафіксували випадок африканської чуми свиней

На Київщині вдруге за місяць зафіксували випадок африканської чуми свиней
Фото: з відкритих джерел

В особистому селянському господарстві в селі Трипілля Обухівського району Київської області 16 вересня зареєстровано новий спалах африканської чуми свиней (АЧС).

Про це повідомили у Держпродспоживслужбі.

Протягом вересня це вже другий випадок АЧС в Обухівському районі Київщини. Нині встановлено карантин, затверджено план заходів із профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання.

До зони захисту увійшли мисливські угіддя ТОВ «Трипільський мисливець», села Трипілля, Халеп’я, Жуківці, місто Українка Обухівського району з прилеглими територіями.

До зони нагляду увійшли мисливські угіддя ТОВ «Трипільський мисливець», ТОВ «Оксамит-Сервіс», свиногосподарства ФГ «Ніна» та ПОСП «Дніпро», а також села Верем’я, Витачів, Щербанівка, Плюти, Долина, Козіївка, Красне Перше, Дерев’яна, Таценки, Стайки, місто Обухів Обухівського району.

Також КП «Міський ринок м. Українка», КП Обухівської міськради «Обухівський ринок», ТОВ «Обухівський ярмарок» заборонено торгівлю на ринках живими свинями та продуктами з них, окрім отриманих на забійних і переробних підприємствах, які мають експлуатаційний дозвіл, за наявності супровідних ветеринарних документів.

Перегляди: 2
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-kyyivshhyni-vdruge-za-misyacz-zafiksuvaly-vypadok-afrykanskoyi-chumy-svynej
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати