На Київщині зафіксовано спалах АЧС

На Київщині зафіксовано спалах АЧС
Фото: з відкритих джерел

21 травня в Київській області зареєстровано спалах захворювання на африканську чуму свиней(АЧС) у дикій фауні ‒ на території мисливських угідь спеціалізованого мисливського господарства «Переяславське» (Бориспільський район).

Про це повідомили в Держпродспоживслужбі.

72 квадрат мисливського господарства, де було виявлено труп дикої свині, оголошено епізоотичним вогнищем, встановлено карантин і затверджено план заходів щодо профілактики, недопущення поширення та ліквідації захворювання на АЧС.

До зони захисту ввійшли мисливські угіддя Київського обласного мисливсько-рибальського виробничого об’єднання Київської обласної ради УТМР і ТОВ «СМГ «Переяславське», а також населені пункти Ташанської сільської територіальної громади Бориспільського району з прилеглими до них територіями (села Дениси та Положаї).

До зони нагляду віднесено мисливські угіддя Київського обласного мисливсько-рибальського виробничого об’єднання Київської обласної ради УТМР і ТОВ «СМГ «Переяславське», свиногосподарства ПП «Соснова», ПП «Строкова-Агро», ПП «Земля Переяславщини», а також села Шевченкове, Ташань, Помоклі, Капустинці, Добраничівка,  Фарбоване, Трубівщина, Соснова Бориспільського району з прилеглими до них територіями.

Нині вживаються заходи з профілактики та боротьби з АЧС.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-kyyivshhyni-zafiksovano-spalah-achs
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати