На лінії вогню: яких товарів потребують користувачі Національної платформи продовольчої безпеки в областях, де тривають військові дії

На лінії вогню: яких товарів потребують користувачі Національної платформи продовольчої безпеки в областях, де тривають військові дії
Фото: з відкритих джерел

Користувачі Національної платформи продовольчої безпеки з областей, де тривають військові дії, продовжують публікувати потреби у продуктах харчування та товарах першої необхідності. Найбільше потреб наразі публікують користувачі з Харківської та Миколаївської областей.

Так, у Харківській області серед опублікованих потреб – сіль, м’ясна консервація, свіже м’ясо та борошно. Учасники платформи з Донецької області шукають постачальників ЛЕД-ламп, з Луганської – круп та порошкоподібних супів.

Користувачі з Запорізької області опублікували запити на молоко. У Миколаївській області перелік опублікованих потреб значно ширший: у ньому борошно, крупи, м’ясна консервація, сіль, ковбасні вироби, медпрепарати для інсулінозалежних, свіже м’ясо, дріжджі та сири.

Нагадаємо, учасники, зареєстровані на платформі, мають змогу напряму контактувати та укладати угоди з постачання необхідних товарів. Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безкоштовною. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання платформи.

Довідково. Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також за підтримки проєкту ЄС EU4SaferFood. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-liniyi-vognyu-yakyh-tovariv-potrebuyut-korystuvachi-naczionalnoyi-platformy-prodovolchoyi-bezpeky-v-oblastyah-de-tryvayut-vijskovi-diyi
Like
Цікаво
1
Подобається
1
Сумно
Нічого сказати

  21 Липня

  Казахстан стає головним постачальником твердої пшениці в ЄС

  Мінагрополітики та учасники зернового ринку підписали Меморандум про взаєморозуміння

  Холдинг Фірташа збудував на Рівнеазоті власну генерацію: покриває 40% потреб

  Лохина вже дешевша за малину – чому преміальна ягода б’є цінові антирекорди в Україні?

  20 Липня

  В Україні вже намолочено понад 15 мільйонів тонн зернових та олійних

  Зерновий посівний комплекс Spirit: високопродуктивне дозування насіння

  Ціни на овочі впали: скільки коштують картопля, цибуля, морква та капуста

  19 Липня

  Реформа меліорації – важливий напрямок для успішного розвитку агросектору

  У Великій Британії зʼявиться корм для тварин з мʼясом, вирощеним у лабораторії

  Світові ціни на зернові культури знизились до найнижчого рівня з 2020 року

  БІЛЬШЕ НОВИН