На Львівщини фермерам повернуть половину вартості насіння овочів

На Львівщини фермерам повернуть половину вартості насіння овочів
Фото: з відкритих джерел

У 2023 році суб’єкти підприємництва, які займаються вирощуванням овочевих культур мають можливість отримати відшкодування за придбане та висіяне у поточному році  сертифіковане насіння овочів за програмою підтримки та розвитку сільського господарства у Львівській області на 2021-2025 роки. 

Про це повідомляють у департаменті агропромислового розвитку Львівської обласної військової адміністрації.

«На Львівщині лише 4% площ вирощування овочевих культур задіяно суб’єктами підприємництва. Саме на розширення площ та збільшення обсягів виробництва  овочів у комерційному секторі направлена підтримка суб’єктів за нашою програмою. Сезон посіву овочевих культур тільки розпочинається, тож аграрії мають шанс придбати сертифіковане високорепродуктивне насіння та отримати фінансову підтримку. Минулого року таку підтримку отримали 28 суб’єктів, з них 18 овочівників», – розповіла Тетяна Гетьман,  директорка департаменту агропромислового розвитку Львівської ОВА.

За умовами програми відшкодування надається  на придбане та висіяне у поточному році сертифіковане насіння не нижче першої репродукції або першого покоління гібриду овочевих культур відкритого грунту: капусти (білокачанної, броколі, брюсельської, цвітної), столового буряку, моркви, цибулі, гарбузів, кабачків, патисонів, баклажанів, огірків, помідорів, перцю, кукурудзи цукрової у розмірі до 50% його вартості, але не більше 50 тис. грн одному суб’єкту підприємництва. Окрім насіння овочів аграрії можуть відшкодувати вартість насіння гречки, проса, олійного льону, квасолі, гороху всіх видів, вики, бобів, гірчиці, редьки олійної.

Приймання документів передбачено до 15 червня після подання звітності про завершення посіву культур (форма 4-сг).

Фінансова підтримка не надається суб’єктам підприємництва, які:

  • визнані банкрутами або щодо яких порушено справу про банкрутство;
  • перебувають у стадії припинення підприємницької діяльності;
  • подали завідомо недостовірні відомості та документи;
  • мають протерміновану більше як шість місяців заборгованість з платежів, контроль за справленням яких покладено на органи ДПС.

Детальніше з умовами участі у програмі, переліком та зразками документів можна ознайомитись за посиланням.

Джерело: AgroTimes

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-lvivshhyny-fermeram-povernut-polovynu-vartosti-nasinnya-ovochiv
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати