На Миколаївщині окупанти суттєво пошкодили заводи із виготовлення соків Sandora

На Миколаївщині окупанти суттєво пошкодили заводи із виготовлення соків Sandora
Фото: з відкритих джерел

У Миколаївській області окупанти суттєво пошкодили заводи з переробки фруктів, овочів та виробництва соків ТМ «Сандора», продукція тимчасово виробляється в Румунії та Польщі.

Виробничі потужності компанії зазнали суттєвих пошкоджень під час обстрілів міста російськими військовими. Компанія працює над відновленням виробництва, про що “НВ Бізнес” повідомила керівник відділу корпоративних комунікацій PepsiCo в Україні Аліна Матковська .

«Два заводи компанії, які знаходяться в Миколаївській області та виробляли до війни соки, напої та снеки, досі не працюють через необхідність проведення відновлювальних робіт та високих ризиків безпеки для співробітників», — сказала вона.

Компанія переорієнтувалася на постачання продукції із сусідніх країн, забезпечивши наявність широкого асортименту на полицях магазинів.

“Соки та нектари Сандора апельсиновий, яблучний, банановий, мультифруктовий тимчасово виробляються в Румунії та Польщі”, – сказала вона.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-mykolayivshhyni-okupanty-suttyevo-poshkodyly-zavody-iz-vygotovlennya-sokiv-sandora
Like
Цікаво
Подобається
1
Сумно
1
Нічого сказати