На Національній платформі продовольчої безпеки найактивнішими є виробництва з Одеської, Миколаївської та Дніпропетровської областей

На Національній платформі продовольчої безпеки найактивнішими є виробництва з Одеської, Миколаївської та Дніпропетровської областей
Фото: з відкритих джерел

До майже 5,5 тисяч зросла кількість користувачів Національної платформи продовольчої безпеки. Серед них найбільше виробничих компаній (32% від усіх користувачів), торгових компаній (22%) та кінцевих замовників (17%) – магазинів, господарств тощо.

Найбільша кількість зареєстрованих потужностей знаходиться у Одеській області (11% від усіх зареєстрованих потужностей). Крім того, значна кількість виробництв зареєстрована з Миколаївської та Дніпропетровської областей (по 8%).

Кількість актуальних потреб, опублікованих на платформі, складає 1,7 тисяч. Серед них не лише продукти харчування й товари першої необхідності, а й послуги (зокрема, послуги перевезення). Актуальних пропозицій наразі менше – 1680.

Нагадаємо, учасники, зареєстровані на платформі, мають змогу напряму контактувати та укладати угоди з постачання необхідних товарів. Реєстрація та робота на платформі для всіх учасників є безкоштовною. На головній сторінці можна завантажити інструкцію з використання платформи.

Довідково. Національна платформа продовольчої безпеки розроблена та впроваджується за підтримки Офісу Президента України, Міністерства економіки, Міністерства цифрової трансформації, Міністерства інфраструктури та Міністерства аграрної політики та продовольства України, а також за підтримки проєкту  EU4SaferFood. 

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-naczionalnij-platformi-prodovolchoyi-bezpeky-najaktyvnishymy-ye-vyrobnycztva-z-odeskoyi-mykolayivskoyi-ta-dnipropetrovskoyi-oblastej
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати

    26 Липня

    Шовкопряди, черв’яки та коники: 16 видів комах погодили для вживання у їжу

    Китай суттєво збільшив імпорт російської пшениці, але скоротив закупівлю кукурудзи

    Мінагрополітики та Держпродспоживслужба отримали нове ІТ обладнання придбане за кошти ЄС

    Україна збільшує експорт сої

    На залізничній мережі України навантажено понад 1,6 млн т зернових у липні

    Іспанія залишиться одним з основних напрямків експорту української пшениці та кукурудзи

    Українські аграрії мають обирати інновації і сучасні технології, щоб конкурувати з європейськими фермерами

    Понад 5,8 тис. вагонів з агропродукцією відправлено зі знижкою 30%

    Понад 9 тисяч агрогосподарств залучили цього року кредити на розвиток

    Експорт кукурудзи в 2024/25 МР може стати найнижчим за останні 8 сезонів, пшениці — за 11

    БІЛЬШЕ НОВИН