На Одещині хочуть створити овочевий бізнес-кластер

На Одещині хочуть створити овочевий бізнес-кластер
Фото: з відкритих джерел

Роман Дяжук, керівник ТОВ «Дунайський аграрій», запропонував малим та середнім виробникам Ізмаїльського району створити регіональний бізнес-кластер, охолоджувати овочі в холодильниках і пропонувати супермаркетам, повідомляє Український проєкт бізнесрозвитку плодоовочівництва (UHBDP).

«Ми працюємо з усіма мережами супермаркетів України і у нас є можливість продавати ваші овочі офіційно, – сказав Роман Дяжук. – Але, що важливо, я не можу купити у вас продукцію, тому що багато хто з вас не зареєстрований, працює не в правовому полі».

Він закликав виробників зареєструватися, обґрунтувавши вигоду такого рішення.

«Коли буде черговий карантин, не дай Боже, коли люди не зможуть вивозити продукцію на базар, ви будете мати надійний ринок збуту. Рано чи пізно ми всі прийдемо до роботи з супермаркетами. Чому це цікаво мені? У мене з’явиться можливість завантажити мої холодильні камери, адже супермаркети купують охолоджену продукцію. А ви зможете диверсифікувати канали збуту і будете мати більше шансів продати свою продукцію».

Він також додав, що зареєстровані тепличники матимуть змогу брати участь в тендерах на постачання продуктів у дитсадки, школи тощо.

Крім того, легально сплачені податки залишаться в громаді.


Джерело: AgroTimes

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-odeshhyni-hochut-stvoryty-ovochevyj-biznes-klaster
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати