На Одещині стартувало збирання соняшнику

На Одещині стартувало збирання соняшнику
Фото: з відкритих джерел

Господарства, що входять до складу групи компаній «Агрейн», завершили збирання озимих зернових культур на площі 21,4 тис. га і почали збирання соняшнику в Одеському кластері.

Про це повідомила пресслужба «Агрейн».

Зокрема, пшениці озимої зібрали на площі 14,3 тис. га, ячменю озимого – на 1,5 тис. га, жита озимого – 409 га, ріпаку озимого – на 5,1 тис. га.

«Війна в Україні внесла корективи в усі сфери господарської діяльності нашої компанії. Цьогорічна зернозбиральна кампанія не стала винятком – частина площ під озимими навесні була замінована, інша частина полів знаходилась під окупацією, тому ми на 100% не мали змоги виконати всі передбачені технологічною картою операції в оптимальні строки», – зазначив директор з фінансів та економіки агрогрупи «Агрейн» Віталій Штемпель.

Разом з тим у компанії намагаються оптимізувати процес – після ріпаку одразу приступили до пшениці, виконуючи одночасно основну обробку ґрунту під культури наступного року.

Наразі в Одеському кластері триває збирання соняшнику, а в інших регіонах господарства агрогрупи – сівба озимого ріпаку. По парах – дискування, культивація.

Джерело: agrotimes.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-odeshhyni-startuvalo-zbyrannya-sonyashnyku
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати