На Одещині зʼявиться лабораторія, яка моделюватиме виробництво круп

На Одещині зʼявиться лабораторія, яка моделюватиме виробництво круп
Фото: з відкритих джерел

Одеський національний технологічний університет спільно з компанією «ОЛИС» працюють над створенням сучасної науково-навчальної лабораторії, яка моделюватиме повний цикл виробництва круп і пластівців.

Про це повідомив декан факультету технології зерна і зернового бізнесу Одеського національного технологічного університету Сергій Соц.

“Ця лабораторія буде побудована на базі лабораторного обладнання компанії «ОЛИС», яке буде давати можливість змоделювати повністю всі етапи технологічного процесу виробництва круп, пластівців. На базі лабораторії можна буде також проводити наукові дослідження”, – розповів він.

Оскільки сьогодні бракує фахівців, як зазначає Сергій Соц, спеціалісти вишу готові проводити тренінги і навчання, давати базові знання охочим за короткий термін і не тільки за університетськими програмами.

“Зрозуміло, що без науки розвиток виробництва неможливий. І ми, як ніхто, зацікавлені в тому, щоб на наших підприємствах працювали фахівці високого рівня, які би мали базову освіту і розуміли те, про що ми з ними хочемо говорити та що робити”, – підкреслює Олександр Верещинський, доктор технічних наук, засновник та співвласник ТОВ «ОЛИС».

Джерело: AgroPortal.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-odeshhyni-z%CA%BCyavytsya-laboratoriya-yaka-modelyuvatyme-vyrobnycztvo-krup
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати