Tempo950x100

Tempo300x100

На Одещині зафіксували випадок АЧС

На Одещині зафіксували випадок АЧС
Фото: з відкритих джерел

В Березівську районну державну лікарню ветеринарної медицини Одеської області надійшла інформація про виявлення трупів свиней на території Коноплянської ОТГ (за межами с. Ганно-Покровка, лісосмуга). З метою з’ясування епізоотичної ситуації спеціалісти лікарні виїхали на місце.

Про це повідомила пресслужба Держпродспоживслужби.

Було виявлено 13 трупів свиней. Від трьох голів відібрано патологічний матеріал та направлено для досліджень на африканську чуму свиней (АЧС) до Випробувального центру Одеської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів. Всі трупи свиней знищені шляхом спалення з подальшим закопуванням, проведена дезінфекція.

Відповідно до звіту Випробувального центру Одеської регіональної державної лабораторії Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів у трьох пробах з трьох виявлено ДНК вірусу АЧС. Розпочато заходи згідно вимог «Інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней», затвердженої наказом Міністерства аграрної політики та продовольства України 07.03.2017 №111, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 29.03.2017 за № 432/30300.

Перегляди: 49
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-odeshhyni-zafiksuvaly-vypadok-achs
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати