На перше лабораторне м’ясо в ресторані шикуються черги попри преміальні ціни

На перше лабораторне м’ясо в ресторані шикуються черги попри преміальні ціни
Фото: з відкритих джерел

У червні культивоване м’ясо офіційно дозволили продавати на ринку США першим двом компаніям – Upside Foods і Eat Just’s Good Meat. Це був знаковий момент для галузі, але за ці три місяці більшість зацікавлених споживачів досі не встигли посмакувати інноваційним продуктом.

Культивовані м’ясні продукти обох компаній доступні лише у преміальному сегменті громадського харчування: культивована курка культивоване м’ясо– в Bar Crenn у Сан-Франциско, а курятина Good Meat – в одному з ресторанів Хосе Андреса у Вашингтоні. 

Мішленівський бар Crenn у Сан-Франциско пропонує відвідувачам комплексне за $150 на одну особу, але для бронювання вам доведеться стояти в черзі в списку очікування. 

У столиці країни в China Chilcano можна спробувати культивовану курку Good Meat за $70 доларів за порцію в рамках дегустаційного меню від шеф-кухаря, відзначеного зіркою Мішлена. Але поки що це невеликі партії, ресторан може виготовляти лише кілька тарілок інноваційної страви щотижня. 

Хоча більше немає жодних перешкод до продажу культивованого м’яса в США, компанії-виробники не поспішають у супермаркети.

Головний операційний директор Upside Foods Емі Чен вважає, що м’яса “із пробірки” ще “п’ять-десять років” не з’явився на полицях продуктових магазинів.

«Нам потрібно попрацювати над тим, щоб навчити споживачів, що це за продукт», — сказала Чен. 

Тобто стратегія дозволити споживачам покласти до рота інноваційний продукт виключно через руки шеф-кухаря, відзначеного зіркою Мішлена, не була випадковою. Поки що ця інновація буде дорогою та ексклюзивною.

Джерело: newfood.media

Перегляди: 12
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-pershe-laboratorne-myaso-v-restorani-shykuyutsya-chergy-popry-premialni-cziny
Like
Цікаво
1
Подобається
Сумно
Нічого сказати