На Полтавщині з’явиться індустріальний парк, який займатиметься глибокою переробкою агропродукції

На Полтавщині з’явиться індустріальний парк, який займатиметься глибокою переробкою агропродукції
Фото: з відкритих джерел

На території парку, який розташується на площі в понад 13 га в Лубенському районі Полтавської області, передбачається спорудження підприємства з глибокої переробки зерна кукурудзи.

Про це повідомило Мінекономіки.

Зазначається, що індустріальний парк “Смарт Тех Індастрі” на Полтавщині включено до Реєстру індустріальних (промислових) парків. Відповідне рішення було ухвалене урядом на засіданні 1 березня 2024 року.

“Сьогодні уряд України докладає значних зусиль для підтримки національного виробника, стимулювання виробництва, розвитку переробних підприємств, що виробляють продукцію з високою доданою вартістю. З огляду на це зростає значення індустріальних парків, як максимально сприятливих для розвитку бізнесу майданчиків. Концепція “Смарт Тех Індастрі” передбачає значні інвестиції в будівництво підприємства глибокої переробки агропродукції та вагомі результати роботи”, – розповів заступник міністра економіки Віталій Кіндратів.

На території парку, який розташується на площі в понад 13 га в Лубенському районі Полтавської області, передбачається спорудження підприємства з глибокої переробки зерна кукурудзи. Підприємство спеціалізуватиметься на виробництві харчових продуктів, продуктів борошномельно-круп’яної промисловості, готових кормів для тварин. Також серед напрямків роботи парку –  виробництво готових металевих виробів, лісопильне та стругальне виробництво та ін.

У Мінекономіки повідомляють, що для безперервного постачання енергії на об’єкти виробництва буде збудована ТЕС загальною потужністю 3 МВт. Відповідно до укладеного з американськими інвесторами меморандуму, в облаштування інфраструктури парку планується інвестувати $7 млн, в будівництво об’єктів парку – $20 млн. Парк забезпечить створення близько 350 нових робочих місць в переробній промисловості.

Перегляди: 109
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-poltavshhyni-zyavytsya-industrialnyj-park-yakyj-zajmatymetsya-glybokoyu-pererobkoyu-agroprodukcziyi
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати
1