На продаж виставили борги великого виробника сиру

На продаж виставили борги великого виробника сиру
Фото: з відкритих джерел

АТ «Ощадбанк» виставило через систему електронних торгів OpenMarket (ДП «СЕТАМ» Міністерства юстиції України) право грошової вимоги за кредитним договором із підприємством з виробництва сиру ТОВ «Клуб сиру» та за договорами забезпечення (іпотечними, застави, поруки) за цим кредитом.

Забезпеченням по договорах виступають цілісний майновий комплекс, будівлі та споруди, пункт прийому молока, обладнання, транспортні засоби, товари в обороті (сир в асортименті), порука юридичних/фізичних осіб, майнові права на 100% корпоративних прав та на знак для товарів, говориться у повідомленні СЕТАМ.

Заборгованість за кредитним договором складається з основного боргу (кредиту), процентів та комісій, нарахованих на дату проведення торгів (22.12.2022 р.) — 593,28 млн грн (підлягає уточненню (збільшенню) на суму процентів за кредитним договором, що будуть донараховані за період від дати проведення торгів до дати повного розрахунку за актив (право вимоги)).

«Клуб сиру» входить до основних гравців на ринку твердих сирів в Україні. Це робить пропозицію від «Ощадбанку» дуже привабливою, і вона має всі шанси швидко знайти свого покупця», — наголосив генеральний директор ДП «СЕТАМ» Олександр Мамро.

Дата проведення аукціону: 22 грудня 2022 року.

Гарантійний внесок для участі: 29 663 932 грн.

Джерело: agroportal.ua

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-prodazh-vystavyly-borgy-velykogo-vyrobnyka-syru
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати