Tempo950x100

Tempo300x100

На ринку живця свиней передсвяткове подорожчання закупівельних цін

На ринку живця свиней передсвяткове подорожчання закупівельних цін
Фото: з відкритих джерел

На початку грудня котирування на ринку живця свиней продемонстрували відновлення, повідомляють аналітики Асоціації «Свинарі України» з посиланням на результати щотижневого моніторингу закупівельних цін.

Перші торги зими для операторів ринку живця завершилися позитивною ціновою динамікою, адже більшість товарних партій цього тижня «розписали» на 2,5-5 грн/кг дорожче ніж тижнем раніше.

Так, ціни закупівлі у більшості регіонів тяжіли до 70-71 грн/кг, тож регіональна розбіжність цін практично не відчувається, хоча епізодично зустрічалися як вищі, так і нижчі ціни. Середньозважена ринкова позначка зупинилася на рівні 70,7 грн/кг — плюс 7% до показника минулого тижня.

За свідченнями переробників, ціни на свинячі охолоджені півтуші не повсюдно відгукнулися на зміну закупівельних, а пожвавлення торгівлі відзначають лише окремі оператори.

Неоднозначність ринкових сигналів та підвищений рівень конкуренції серед постачальників охолодженої свинини, а також «календарний зсув» свят змушують операторів втриматися від прогнозів. Тим не менш, більшість очікує відчутнішу активізацію ринкової активності у другій половині грудня.

Перегляди: 33
Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-rynku-zhyvczya-svynej-peredsvyatkove-podorozhchannya-zakupivelnyh-czin
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
1
Нічого сказати