На ринку живця свиней передсвяткове пожвавлення

На ринку живця свиней передсвяткове пожвавлення
Фото: з відкритих джерел

Активний попит на свиней забійних кондицій у передвеликодній тиждень підштовхнув ринок до поступової консолідації цін. Так, аналітики Асоціації «Свинарі України» констатують, зменшення міжрегіональних розбіжностей цін закупівлі у другій половині квітня.

У ході торгів попереднього тижня виробники свинини відзначили істотне підвищення попиту з боку заготівельників, чиї запити часто перевищували фактичну пропозицію товарних партій до реалізації. Ажіотажна активність викликала традиційне передвеликоднє підвищення закупівельних ціни на свинину живою масою, тож постачальники живця цього тижня реалізовували свиней забійних кондицій на 1-3 грн/кг дорожче ніж тижнем раніше.

Підвищення котирувань дозволило дещо скоротити міжрегіональний розрив цін. Так, на Сході цього тижня ціни закупівлі коливалися в межах 45-48 грн/кг, в Центрі зросли до 47-49  грн/кг, а в західних областях передсвятковий діапазон становить 48-50 грн/кг.

Представники м’ясопереробки наразі констатують, що реалізація наразі досить жвава: не зважаючи на війну, люди на вільних від бойових дій територіях налаштовані відсвяткувати Великдень.

Післясвяткова споживча активність, на думку переробників, залежатиме від платоспроможності населення та погодних умов. З іншого боку, вони відзначають, що кілька тижнів «військових» раціонів дещо вплинули на пропозицію свинини (подекуди тварини надходять на забій у меншій масі за стандартні забійні кондиції), а динаміка цін на м’ясо наразі помітно «відстає» від руху цін на інші продукти харчування, що не може тривати безкінечно.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-rynku-zhyvczya-svynej-peredsvyatkove-pozhvavlennya
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати