На Sotheby’s продадуть 1500 пляшок колекційного шампанського. Це рекорд аукціону

На Sotheby’s продадуть 1500 пляшок колекційного шампанського. Це рекорд аукціону
Фото: з відкритих джерел

На аукціоні Sotheby’s у Парижі наступного тижня виставлять близько 1500 пляшок найкращих марочних шампанських вин, що належать тайванському мільярдеру-електроннику П’єру Чену. Про це пише Financial Time.

Це другий із серії п’яти міжнародних аукціонів, на яких буде продано 25 000 пляшок вин із колекції Чена, і найбільший в історії аукціон вишуканих вин, який торгуватиме лише шампанським.

Торік у листопаді Sotheby’s зібрав $16,8 млн на продажу вин тайванського мільярдера.

Серед представлених цього разу раритетів – лот із п’яти пляшок Salon Le Mesnil, Blanc de Blancs 1971 року, оцінений у 18 000 євро. Також будуть запропоновані вина найкращих шампанських будинків, включно з Krug, Dom Pérignon, Salon та Roederer, починаючи з 1950-х років.

“Рідко можна побачити такі вина, навіть у невеликих обсягах, на аукціонах, не кажучи вже про те, щоб вони складали цілий аукціон”, – заявили в Sotheby’s.

Джерело: biz.liga.net

Аукціонний будинок сподівається на участь у торгах азійських покупців. 

Хоча раніше вони загалом виявляли менший інтерес до шампанського, ситуація змінилася. Нині Японія лідирує у регіоні і є третім за величиною ринком шампанського у світі.

Читай нас у та
Адреса: https://agroreview.com/content/na-sothebys-prodadut-1500-plyashok-kolekczijnogo-shampanskogo-cze-rekord-aukczionu
Like
Цікаво
Подобається
Сумно
Нічого сказати